Zamawiaj bieżące
i archiwalne wydania na:
UlubionyKiosk.pl
Portfolio

Edukacja i hi-tech

Młody Technik
Magazyn Strona www

Młody Technik

Ulubione pismo pasjonatów nauki i techniki

Profil redakcyjny

Ten niezwykle popularny miesięcznik ukazuje się od 1932 roku.

Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.

Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Młody Technik stawia również na innowacje – dział m.technik przeznaczony jest dla przyszłych techników komputerowych i skupia się głównie na najnowszych technologiach, w tym mobile.  Tytuł oferuje również dział Na warsztacie z artykułami o tematyce Do It Yourself dla zaawansowanych i początkujących majsterkowiczów oraz szkół prowadzących warsztaty techniczne.

Przejrzyj bieżące wydanie na stronie www.UlubionyKiosk.pl

Aktualności

Nagroda dla „Młodego Technika”!

Nagroda dla „Młodego Technika”!

Młody Technik poniedziałek, 30 czerwca 2014

.

Z wielką radością informujemy, że nasz autor, Mirosław Usidus, otrzymał specjalne wyróżnienie w prestiżowym Konkursie im. Karola Sabatha, organizowanym corocznie przez Polskie Stowarzyszenie Dziennikarzy Naukowych.

Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 40 tytułów regularnych, w tym 23 miesięczniki i dwumiesięczniki, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.