Zamawiaj bieżące
i archiwalne wydania na:
UlubionyKiosk.pl

Promocje

  Czas na Wnętrze: prezent + prezent = prenumerata

  Czas na Wnętrze: prezent + prezent = prenumerata

  Czas na Wnętrze, CzasNaWnetrze.pl poniedziałek, 15 września 2014

  Prenumerata „Czasu na Wnętrze” nie istnieje bez prezentów dla Prenumeratorów. Pierwszych dwadzieścia osób, zamawiających miesięcznik od wydania listopad 2014, otrzyma prezent – inkografię „And I've had enough” autorstwa Wiolety Wnorowskiej.

  Masz też szansę na drugi prezent! Wszyscy, którzy zaprenumerują „Czas na Wnętrze” do 14 października, wezmą udział w losowaniu kubków „Łabędź” projektu Michaela Parkesa słynnej marki Goebel.

  DPP: najtaniej i z prezentami

  DPP: najtaniej i z prezentami

  Digital Photographer Polska wtorek, 9 września 2014

  Teraz jest najlepsza pora na prenumeratę magazynu „Digital Photographer Polska” – tym bardziej, że w prenumeracie nie tylko oszczędzisz do 25% (dla prenumeraty dwuletniej), ale i otrzymasz od nas prezent: jedną z trzech książek o fotografii. Wystarczy zaprenumerować i wybrać swój prezent, wypełniając formularz na stronie avt.pl/dpp-prezenty.

  Czytaj LSI za pół ceny i zgłoś się po prezent

  Czytaj LSI za pół ceny i zgłoś się po prezent

  Live Sound & Installation, LiveSound.pl czwartek, 4 września 2014

  Wrześniowa promocja prenumeraty magazynu „Live Sound & Installation” ucieszy każdego, kto zaprenumeruje magazyn i zgłosi się do nas po prezent! Do wyboru mamy jedną z trzech płyt muzycznych:

  Perkusista: co miesiąc plakat!

  Perkusista: co miesiąc plakat!

  Perkusista czwartek, 4 września 2014

  Tylko Prenumeratorzy wraz z każdym numerem „Perkusisty” otrzymują dwustronnie drukowany plakat formatu A2 z gwiazdami perkusji! Na dołączonym do numeru lipiec–sierpień 2014 są to Mario Duplantier i Steve Gadd.

  Zaprenumeruj „Perkusistę”, jeśli i Ty chcesz co miesiąc otrzymywać plakat z kolejnymi wirtuozami garów!

   

  „Elektronika Praktyczna”: pewność, zniżki i prezenty

  „Elektronika Praktyczna”: pewność, zniżki i prezenty

  Nic nie jest tak pewne, jak prenumerata „Elektroniki Praktycznej”, bo tylko prenumerując EP masz pewność, że nie przeoczysz żadnego wydania i – że otrzymasz prezent.

  Jeśli zdążysz zaprenumerować „Elektronikę Praktyczną” we wrześniu, to będziesz mógł dostać również płytę Andrzeja Zauchy „Nieobecność. C'est la vie”. A jeśli już masz ten krążek – możesz wybrać koszulkę ze znakiem firmowym EP.

   

  T3: te trzy płyty to nie wszystko!

  T3: te trzy płyty to nie wszystko!

  T3 czwartek, 28 sierpnia 2014

  Prenumeratorzy magazynu T3 płacą najniższą możliwą cenę za egzemplarz – tylko 4,45 zł! A do tego mają prawo do wyboru prezentu. Zamów prenumeratę wersji papierowej T3 do końca września i zgarnij jeden z trzech albumów muzycznych:

  Elektronika (i prezenty) dla wszystkich

  Elektronika (i prezenty) dla wszystkich

  Elektronika dla Wszystkich czwartek, 28 sierpnia 2014

  Jeśli interesujesz się elektroniką, to prenumerata „Elektroniki Dla Wszystkich” będzie naprawdę dobrym pomysłem. A jeśli zaprenumerujesz EdW w tym miesiącu, dodatkowo możesz otrzymać album Krzysztofa Krawczyka „Polski songbook 2” lub – jeśli wolisz – dostaniesz firmowa koszulkę EdW!

  Świat Radio to świat prezentów

  Świat Radio to świat prezentów

  Świat Radio, Świat Radio wtorek, 26 sierpnia 2014

  Płać mniej w prenumeracie i daj się obdarować! Teraz każdy, kto zamówi prenumeratę „Świata Radio”, może otrzymać od nas prezent: koszulkę z logo miesięcznika lub płytę A Fine Frenzy „Bomb in a Birdcage”.

  EiS: megazniżki plus muzyka na każdy gust

  EiS: megazniżki plus muzyka na każdy gust

  Estrada i Studio, Estrada i Studio Plus poniedziałek, 25 sierpnia 2014

  Tylko prenumerując, zyskujesz! Płacisz najtaniej za magazyn „Estrada i Studio”, a do tego jako prezent możesz wybrać jedną z trzech płyt muzycznych: Birdy „Fire Within”, Jason Derulo „Tattoos” i Magda Umer „O niebieskim pachnącym groszku”.

  Jako Prenumerator uzyskasz prawo do 40% zniżki przy zakupie monografii z serii „Estrada i Studio Plus”, 80% zniżki na równoległą e-prenumeratę EiS i otrzymania gratisowych archiwaliów.

  Audio(płyto)teka

  Audio(płyto)teka

  Audio, Audio.com.pl piątek, 22 sierpnia 2014

  Ponad 200 albumów płytowych za darmo do wyboru!

  Zaprenumeruj „Audio” i wybierz płytę dla siebie, a o trzymasz ją razem z pierwszym egzemplarzem prenumeraty. Pełny spis płyt znajdziesz na stronie audio.com.pl.

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2014

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 32 tytuły regularne, które grupują się w czterech segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk oraz Edukacja i Hi-Tech. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1 milion czytelników.