Zobacz wszystkie

Aktualności

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą w nowej odsłonie

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą poniedziałek, 4 marca 2019
O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą w nowej odsłonie

 

Po 5 latach obecności na polskim rynku, gdy Czytelnicy już oswoili się z tytułem O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą, postanowiliśmy nieco odświeżyć szatę graficzną pisma.

 

Największa zmiana zaszła na okładce magazynu. Teraz zamiast uśmiechniętych pań, pojawiają się na niej grafiki. Delikatnie zostały zmienione czcionki, tak by były bardziej czytelne, uporządkowana została też kolorystyka.

Od pierwszego numeru cechą charakterystyczną OCLCNP były Tematy numeru oraz Raporty specjalne, na które składa się kilka obszernych tekstów wyczerpująco i rzetelnie przedstawiających dane zagadnienie. Chcieliśmy, aby Czytelnicy od razu mogli się zorientować, czemu poświęcamy dane wydanie. Ponadto graficzne okładki oddają lepiej popularno-naukowy charakter pisma. Nasi Czytelnicy z entuzjazmem powitali tę zmianę.

Pojawiły się też pytania, czy chcemy w jakiś sposób zmienić profil naszego miesięcznika, zatem uspokajamy: O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą nadal pozostanie nadal pismem skoncentrowanym na tematyce zdrowotnej. Tak jak dotychczas będziemy starali się przedstawiać jak najpełniejszy obraz leczenia przedstawiający zarówno osiągnięcia konwencjonalnej jak i alternatywnej medycyny.

Oczywiście nie zabraknie dietoterapii, ćwiczeń, jak również szerokiego spektrum innych aspektów życia, które mogą mieć wpływ na nasze zdrowie (począwszy od sprzątania, przez elektronikę, na zabiegach kosmetycznych kończąc). Słowem wszystkiego tego O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą.

.

Przejrzyj online najnowsze, marcowe wydaniem OCL i zamów w Ulubionym Kiosku - przesyłka GRATIS.

 

 

 

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań