Zobacz wszystkie

Aktualności

T3 na targach CES

T3 piątek, 22 marca 2019
T3 na targach CES

 

Redakcja Magazynu T3 była na targach CES, które tradycyjnie miały miejsce w Las Vegas.

 

 

CES 2019 w liczbach to między innymi prawie cztery tysiące wystawców i 170 tysięcy uczestników. Zwijane telewizory, gadżety kontrolowane głosowo i laptopy, które wydajnościowo zaczęły dościgać poczciwe desktopy - to tylko kilka tematów, które elektryzowały gości targów.

Nie zabrakło również kompletnych innowacji, za jaką można uznać chociażby opaskę, która potrafi wskazać, dlaczego jej właściciel ma problemy z zasypianiem, a także "inteligentny" ciężarek, który poinstruuje, jak z niego najefektywniej korzystać.

 

Co więcej, dowiedzieliśmy się, że już wkrótce telewizory będziemy składać z paneli Micro LED i siadać na toalecie z wbudowanymi głośnikami Bluetooth i mikrofonami do wysłuchiwania rozkazów dotyczących np. podgrzewania deski.

O wielu z tych rozwiązań redakcja będzie oczywiście szerzej pisać w kolejnych numerach magazynu T3!

 

Bieżące oraz archiwalne wydania Magazynu T3 możecie też przejrzeć online i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań