Zobacz wszystkie

Aktualności

Wielki konkurs świąteczny magazynu Gitarzysta!

Gitarzysta, MagazynGitarzysta.pl wtorek, 4 grudnia 2012
Wielki konkurs świąteczny magazynu Gitarzysta!

Jeśli święta to tylko z magazynem Gitarzysta. Redakcja przygotowała dla Czytelników wielki konkurs, w którym będzie można wygrać gitary, wzmacniacze, efekty i akcesoria. Łącznie blisko 70 nagród!

Szczegóły dotyczące konkursu oraz prezentację nagród w grudniowym numerze magazynu Gitarzysta oraz na specjalnej konkursowej stronie: http://konkurs.magazyngitarzysta.pl/

Konkurs potrwa do 21 grudnia.

Wielki konkurs świąteczny magazynu Gitarzysta!

Jeśli święta to tylko z Magazynem Gitarzysta. Redakcja przygotowała dla Czytelników wielki konkurs, w którym będzie można wygrać gitary, wzmacniacze, efekty i akcesoria. Łącznie blisko 70 nagród!

Szczegóły dotyczące konkursu oraz prezentację nagród w grudniowym numerze Magazynu Gitarzysta oraz na specjalnej konkursowej stronie: http://konkurs.magazyngitarzysta.pl/

Konkurs potrwa do 21 grudnia.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań