Zobacz wszystkie

Aktualności

Nowe otwarcie Elektroniki Praktycznej!

Elektronika Praktyczna piątek, 7 czerwca 2019
Nowe otwarcie Elektroniki Praktycznej!

 

To czerwcowe wydanie śmiało można nazwać nowym otwarciem EP!

 

Zwiększamy liczbę projektów, w tym wprowadzamy stały przegląd najciekawszych na świecie projektów soft, a także inaugurujemy rubrykę „moduły w aplikacjach”.

 

Jeszcze lepiej chcemy komunikować konstruktora z jego realnym otoczeniem rynkowym. Dlatego z najwyższą starannością redagujemy rubrykę „Wybór konstruktora”. W tym miesiącu jest to obszerny artykuł przeglądowy o projektowaniu i wytwarzaniu płytek drukowanych – czyta się lepiej niż bestseller literacki – naprawdę, bez przesady!

 

Tematem numeru czerwcowej EP są sieci bezprzewodowe. Jest to tematyka niezwykle ważna w branży elektronicznej z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że uczestniczmy w "bezprzewodowej rewolucji" urządzeń. Po drugie dlatego, że technologie komunikacji bezprzewodowej bardzo intensywnie się rozwijają. Należy śledzić rozwój tych technologii, aby wiedzieć jakie możliwości oferują i do jakich zastosowań zostały opracowane. Tylko wtedy będziemy w stanie efektywnie z nich korzystać.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania EP możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS

 

 

 

 

 

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań