Zobacz wszystkie

Aktualności

Nowy dodatek miesięcznika Budujemy Dom – gazeta Dasz Radę!

Budujemy Dom, BudujemyDom.pl czwartek, 20 stycznia 2011
Nowy dodatek miesięcznika Budujemy Dom – gazeta Dasz Radę!

Redakcja miesięcznika Budujemy Dom przygotowała prawdziwą gratkę dla wszystkich, którzy jeszcze marzą lub już poważnie rozważają budowę pierwszego własnego domu. Dodawana do miesięcznika Budujemy Dom, multimedialna gazeta Dasz Radę! odbiega formułą od tradycyjnych wydawnictw poświęconych budowaniu domu, w których publikowane są artykuły, poradniki i zestawienia oraz opinie ekspertów reprezentujących firmy budowlane.

Prawdziwymi autorami treści Dasz Radę! są użytkownicy aktywni na forum.budujemydom.pl. To ich przeżycia, doświadczenia, przygody, sukcesy i porażki związane z budowaniem domów, stały się impulsem do stworzenia i kanwą gazety. Dasz Radę! ma jasną misję – wesprzeć tych, którzy chcieliby zbudować dom, ale się boją – mówi Ernest Jagodziński, redaktor naczelny miesięcznika Budujemy Dom.

Grona użytkowników forum budujących dom według tego samego projektu katalogowego są nazywane klanami. Ich wpisy na forum tworzą blogi nazywane kronikami klanów. To właśnie tutaj zdają relacje z postępu prac budowlanych, wymieniają się uwagami, podpowiadają, porównują, polecają. Mimo, iż czasami dzielą ich setki kilometrów, łączy ich wspólna pasja i marzenie. Ich historie opowiedziane na łamach Dasz Radę! to kopalnia wiedzy dla każdego debiutanta.

Dodatkowo w Dasz Radę! redakcja Budujemy Dom przygotowała krótkie artykuły pomocne w przygotowaniach do budowy domu. Czytelnik znajdzie tu min. porady jak policzyć koszty,  jakie formalności trzeba załatwić przed wbiciem pierwszej łopaty i jakie zmiany w gotowym projekcie może wprowadzić architekt. Ponadto informacje o kredytach i aktualnych stawkach wykonawców.
Najważniejszą i najtrudniejszą decyzją przy realizacji marzenia o własnym domu jest wybór odpowiedniego projektu. Wychodząc naprzeciw tym dylematom, redakcja przygotowała zestawienie popularnych projektów dostępnych na stronie www.wybieramydom.pl.

Czytelnicy Dasz Radę! mogą teraz poświecić dosłownie każdą wolną chwilę na poszukiwanie idealnego dla siebie rozwiązania, gdyż dzięki technologii kodów 2D mogą przeglądać mobilny serwis z projektami domów www.m.wybieramydom.pl w swoim telefonie komórkowym – mówi Szymon Narożniak, wydawca serwisów internetowych wydawnictwa AVT Korporacja


Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań