Zobacz wszystkie

Aktualności

Konkurs z nagrodami w ŚR10/2019

poniedziałek, 23 września 2019
Konkurs z nagrodami w ŚR10/2019

 

Tym numerem nasz miesięcznik wkracza w 25. rok istnienia na rynku medialnym!

 

Pierwszy numer „Świata Radio" pojawił się w październiku 1995 roku - po ośmiu miesiącach koegzystencji z audio na łamach „Od Radio Do Audio”.

 

Z tej okazji zamieszczamy quiz antenowy, który dla uważnych, stałych czytelników Świata Radio nie będzie stanowił bardzo dużego problemu, bowiem odpowiedzi na pytania były zawarte na przestrzeni lat w miesięczniku.

 

Nagrodą główną jest Any Tone AT-D878UV.

 

Jest to dwupasmowa ręczna radiostacja pracująca w systemie cyfrowym DMR oraz analogowym FM i zawiera szereg interesujących funkcji, w tym możliwość nadawania komunikatów APRS. Test tego urządzenia znajduje się również w ŚR10/2019.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Świat Radio możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

 

 

 

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań