Zobacz wszystkie

Aktualności

Syntezator wart 29 dolarów za darmo w nowym wydaniu magazynu Estrada i Studio!

Estrada i Studio, EstradaiStudio.pl czwartek, 20 stycznia 2011
Syntezator wart 29 dolarów za darmo w nowym wydaniu magazynu Estrada i Studio!

Szukasz syntezatora, który potrafi zagrać brzmieniami instrumentów strunowych, ale daje Ci większe możliwości kreacji barwy niż syntezatory bazujące na samplach? Zobacz, co oferuje Plucked String, który znajdziesz na płycie dołączonej do lutowego numeru magazynu Estrada i Studio.

Instrument ten w formacie VST dostępny jest w wersji dla komputerów Windows i Macintosh. Jego oryginalna cena detaliczna to 29 dolarów - teraz masz go za darmo!

Wyobraź sobie taką sytuację: masz gotową ścieżkę bębnów, basu i syntezatorów. Jedyna rzecz, jakiej Ci brakuje to partia gitary akustycznej, która ma zagrać kilka dźwięków na wstępie, żeby całość nabrała blasku. Kłopot w tym, że nie możesz złapać żadnego gitarzysty. Twoje umiejętności są zbyt małe, by można było pomyśleć o ich zagraniu, a żadna pętla i dźwięki z twardego dysku nie są wystarczająco realistyczne, by w tym właśnie miejscu wypadły tak jak trzeba. Spróbuj użyć Plucked String. Ten syntezator z analogowym modelowaniem brzmienia strun został stworzony przez Synapse Audio do pracy z wirtualnym studiem tej firmy - genialnym, choć stanowczo niedocenianym programem Orion. Jako element całego systemu szybko zyskał bardzo dobrą opinię wśród użytkowników. To zachęciło jego twórcę do napisania instrumentu w postaci samodzielnego syntezatora zarówno dla komputerów Windows (w których pracuje program Orion), jak i komputerów Macintosh.

W lutowym numerze EiS znajdziecie nie tylko Plucked String w pełnej wersji, ale też opis jego użycia w praktyce, dzięki któremu będziecie mogli samodzielnie wykorzystać cały drzemiący w nim potencjał i stworzyć zarówno realistycznie brzmiące partie instrumentów strunowych jak i zupełnie niespotykane w przyrodzie brzmienia zbudowane w oparciu o unikalną syntezę tego instrumentu.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań