Zobacz wszystkie

Aktualności

Debiut kodów 2D (DataMatrix) w największej branżowej grupie tytułów budowlanych, Budujemy Dom.

Budujemy Dom, BudujemyDom.pl czwartek, 20 stycznia 2011
Debiut kodów 2D (DataMatrix) w największej branżowej grupie tytułów budowlanych, Budujemy Dom.

Magazyn Budujemy Dom jest pierwszym branżowym tytułem, który zaproponował swoim czytelnikom zabawę z kodami 2D (DataMatrix). Nowy specjalny dodatek do styczniowo-lutowego wydania miesięcznika to multimedialna gazeta Dasz Radę!, w której zadebiutował kod 2D.

Fotokody lub dwuwymiarowe tagi, bo tak popularnie nazywane są kody 2D w języku polskim, odczytywane są za pomocą aparatu fotograficznego w telefonie komórkowym. Po zainstalowaniu odpowiedniego darmowego programu wystarczy zrobić zdjęcie grafiki, aby przenieść się w zaszyfrowane w kodzie miejsce w internecie. Bez konieczności zapamiętywania linków, otwierania przeglądarek i wpisywania adresów.

Opublikowany w pierwszym numerze gazety Dasz Radę! fotokod przenosi czytelnika do najnowszego mobilnego serwisu internetowego w Grupie Budujemy Dom, www.m.wybieramydom.pl, oferującego tysiące projektów domów z najlepszych pracowni architektonicznych.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań