Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze - wyjątkowe wydanie na Święta i Nowy Rok z prezentem dla Prenumeratorów!

Czas na Wnętrze poniedziałek, 16 grudnia 2019
Czas na Wnętrze - wyjątkowe wydanie na Święta i Nowy Rok z prezentem dla Prenumeratorów!

 

Czas na Wnętrze, wiodący polski magazyn wnętrzarski, przygotował na Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok niezwykłe wydanie liczące aż 236 stron!

 

Zapraszamy Czytelników do odkrywania na naszych łamach niezwykłych Inspiracji. W tym roku odnoszą się one do słynnych dzieł nawiązujących do tematyki bożonarodzeniowej. Przedstawiamy akcesoria utrzymane w pełnym przepychu wydaniu Carskiej Rosji inspirowane „Dziadkiem do Orzechów”, klasyczne angielskie wyposażenie niczym z kart „Opowieści Wigilijnej”, bajkowe dodatki jakby wprost wyjęte z kart „Opowieści z Narnii” czy pełne amerykańskiego rozmachu meble pojawiające się w kadrach filmu „Kelvin sam w domu”.

 

Temu, jak pięknie przygotować świąteczną kolację, poświęciliśmy nasz Temat Numeru. Pokazujemy tam aranżacje w różnych stylach. Oczywiście nie mogło zabraknąć prezentów! Nasza redakcja przygotowała wybór rozmaitych podarunków. To aż 103 propozycje najbardziej stylowych przedmiotów, które warto położyć pod choinką.

 

Z okazji Świąt przygotowaliśmy również prezent dla naszych Prenumeratorów. Decydując się na skorzystanie z oferty prenumeraty magazynu Czas na Wnętrze, otrzymacie Państwo designerską zawieszkę marki Rosenthal autorstwa samego mistrza pop-artu Andy’ego Warhola.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Czas na Wnętrze można przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.