Zobacz wszystkie

Aktualności

Digital Photographer Polska powraca!

Digital Photographer Polska środa, 15 stycznia 2020
Digital Photographer Polska powraca!

 

Po niespełna 4 latach przerwy wznawiamy wydawanie magazynu Digital Photographer Polska!

 

Tytuł zmieni cyrkulację z dwumiesięcznika na kwartalnik, ale jednocześnie zwiększy objętość ze 118 na 168 stron. Przede wszystkim jednak każde wydanie będzie miało teraz temat przewodni, któremu poświęconych zostanie większość przygotowanych artykułów.

 

Magazyn nie zmienia swojego profilu i nadal adresowany jest do hobbystów i ambitnych amatorów a treści stanowić będą przede wszystkim artykuły warsztatowe i poradnikowe. Skupiamy się na praktycznej stronie fotografii, choć nie zabraknie również artykułów inspiracyjnych czy wywiadów z profesjonalistami. Przede wszystkim chcemy jednak pomagać naszym czytelnikom w podnoszeniu swoich umiejętności dzięki podanym w przystępny sposób poradnikom. To treści, których w internecie wciąż jest bardzo mało.

 

Tematem przewodnim pierwszego wydania będzie fotografia portretowa. W wyczerpujących poradnikach podpowiadamy jak modelować światło, jak pracować z modelem czy modelką, podrzucamy kilka ustawień które zawsze się sprawdzają oraz serię pomysłów na kreatywne, wyróżniające się portrety. Całość uzupełniają zagadnienia dodatkowe: autoportret, fotografia rodzinna i noworodkowa, osobną część poświęcamy również wyborowi najlepszego sprzętu i akcesoriów.

 

Pierwsze wydanie w nowej formule ukaże się na rynku w lutym 2020.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.