Zobacz wszystkie

Aktualności

Kalendarz zawodów 2020

Świat Radio czwartek, 23 stycznia 2020
Kalendarz zawodów 2020

 

W środku lutowego numeru Świata Radio znajduje się tabela „Zawody 2020”.

 

Jest to kalendarz krajowych zawodów krótkofalarskich na cały rok 2020, organizowanych przez Polski Związek Krótkofalowców, Ligę Obrony Kraju i Związek Harcerstwa Polskiego.

Tabela zawiera następujące dane: data, nazwa zawodów, czas UTC, pasmo i emisje. Kalendarz może zostać wyjęty z miesięcznika i powieszony na ścianie kącika radiowego, przypominając krótkofalowcom o terminach zawodów krajowych przez cały bieżący rok.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Świat Radio możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.