Zobacz wszystkie

Aktualności

Jubileusz Czasu na Wnętrze

Czas na Wnętrze środa, 4 marca 2020
Jubileusz Czasu na Wnętrze

 

Czas na Wnętrze, największy polski miesięcznik na rynku wnętrzarskim, obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

 

Wierzymy, że Czas na Wnętrze to pewna społeczność. Wierzymy, że dobra energia, która nam towarzyszy, wzajemne zaufanie i szacunek, tworzą pewną wyjątkową jakość” – mówi redaktor naczelna magazynu Anna Grużewska. I dodaje, że Czas na Wnętrze to pismo skierowane do wielbicieli dobrego wzornictwa, designu i sztuki, patronujące największym imprezom poświęconym projektowaniu w Polsce, wśród których jest m.in. Łódź Design Festival czy Konkurs Mazda Design. „Dziesięć lat trwania naszego magazynu jest okazją do pewnych podsumowań. Dekada, którą poświęciliśmy na promowanie dobrego designu, przyniosła owoce. Nasze domy są coraz piękniejsze, mieszkania coraz bardziej funkcjonalne, a przestrzeń publiczna coraz wygodniejsza” – przyznaje Anna Grużewska.

 

Dziś Czas na Wnętrze to największe polskie pismo wnętrzarskie klasy premium. Co miesiąc w ręce czytelników trafia około 200 stron o najnowszych trendach w designie, sztuce i wnętrzach z Polski oraz całego świata. Na ekskluzywny charakter magazynu składają się: inspirujące artykuły tworzone przez najlepszych redaktorów i grafików w swojej branży, wyrafinowana matowa okładka z lśniącym logo oraz luksusowy dodatek na kredowym papierze. Magazyn dostępny jest także w wersji tabletowej, a całości dopełnia nowoczesny portal internetowy. Zdecydowaną większość czytelników magazynu Czas na Wnętrze stanowią młode kobiety z wyższym wykształceniem, co owocuje rekordową liczbą ponad 100 000 fanów na Facebooku i jednym z lepszych wyników w segmencie polskich pism wnętrzarskich na Instagramie.

 

Od początku wiedzieliśmy, że musimy być konsekwentni w naszym wyjątkowym stylu i to dzięki tej właśnie konsekwencji wypracowaliśmy swój unikatowy wizerunek. Mając za sobą lata ciężkiej pracy, patrzymy w przyszłość z nadzieją, że dzięki niesłabnącemu zaangażowaniu będziemy mogli jeszcze lepiej inspirować naszych Czytelników. Dziękujemy za lata wyzwań, sukcesów i wspólnego zachwycania się tym, co prowadzi do zmian w przestrzeni, w jakiej żyjemy” – mówi Anna Grużewska .

 

Obchody jubileuszu 10-lecia magazynu rozpoczynają się od numeru marcowego, a w nim między innymi: nowy cykl Ambasadorzy Dobrego Designu, który prezentuje najważniejsze osobowości polskiego świata wnętrzarskiego (architektów, projektantów, stylistów i fotografików). Marcowe wydanie Czasu na Wnętrze zostało powiększone oraz ozdobione zostało złotym logotypem. Magazyn wspiera kampania reklamowa w kanałach telewizyjnych – Domo +, HG TV i TVN Style.

 

Miesięcznik Czas na Wnętrze to luksusowy magazyn wnętrzarski z bogatego portfolio Wydawnictwa AVT, które działa na polskim rynku prasowym od blisko 30 lat i ma największą liczbę tytułów w segmencie special interest (m.in. O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą, Budujemy Dom, Młody Technik, Gitarzysta, Digital Camera) oraz ponad 40 serwisów internetowych.

 

 

 

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań