Zobacz wszystkie

Aktualności

Młody Technik na tablecie

Młody Technik poniedziałek, 17 grudnia 2012
Młody Technik na tablecie

Magazyn Młody Technik, jeden z najstarszych tytułów na polskim rynku wydawniczym, doczekał się wersji tabletowej. Mimo sędziwego wieku – miesięcznik ma już 80 lat – Młody Technik przeżywa właśnie drugą młodość w wersji na tablety.

Grudniowy numer magazynu zanotował 2031 ściągnięć przez pierwsze 7 dni, dzięki czemu w ciągu zaledwie tygodnia stał się liderem w polskim App Store w kategorii Newsstand. Cała kategoria zawiera ponad 4000 tytułów.

Najnowszy, styczniowy numer miesięcznika ściągnięto już 1773 razy. Oczywiście MT jest też niekwestionowanym liderem w swojej kategorii Science.

Statystyki wydania tabletowego Młodego Technika cały czas idą w górę. W ciągu przedostatniego grudniowego weekendu czasopismo było ściągane w tempie 1000 pobrań na dobę! Łącznie, dwa numery magazynu ściągnęło juz prawie 8.000 osób. W samej aplikacji przybyło też komentarzy i ocen. Młody Technik ma 12 ocen najwyższych i 5 pozytywnych komentarzy. Ocen słabych, ani krytycznych wpisów nie stwierdzono.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań