Zobacz wszystkie

Aktualności

APA i Elektronik w wersji tabletowej

Automatyka Podzespoły Aplikacje, Elektronik wtorek, 18 grudnia 2012
APA i Elektronik w wersji tabletowej

Liderzy rynku wydawniczego branży elektronicznej i automatycznej – magazyny  Elektronik oraz APA Automatyka, Podzespoły, Aplikacje zostały wydane w wersji na tablety.

Również w tej wersji utrzymały pozycje niekwestionowanych liderów – Elektronika ściągnięto 330 razy, APA – 190 razy, co pozwoliło im uplasować się na 1 i 2 miejscu w swojej kategorii - Electronics & Audio przez pierwszy tydzień dystrybucji.

Miłym zaskoczeniem były wysokie miejsca obydwu magazynów w amerykańskim App Store, gdzie Elektronik zajął 5 miejsce, a APA trzynaste.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań