Zobacz wszystkie

Aktualności

www.m.wybieramydom.pl - pierwszy serwis mobilny w największej branżowej grupie tytułów budowlanych, Budujemy Dom.

WybieramyDom.pl poniedziałek, 24 stycznia 2011
www.m.wybieramydom.pl - pierwszy serwis mobilny w największej branżowej grupie tytułów budowlanych, Budujemy Dom.

Nieustannie podnosząc poprzeczkę w dążeniu do zaspakajania potrzeb czytelników, wydawnictwo AVT Korporacja, właściciel czasopism i serwisów internetowych z Grupy Budujemy Dom, uruchomiło pierwszy w swoim portfolio serwis mobilny.

www.m.wybieramydom.pl to mobilna wersja jednego z najpopularniejszych portali Grupy Budujemy Dom – www.wybieramydom.pl, na którym znajdują się szczegółowe prezentacje tysięcy projektów domów.

Aby uściślić preferencje i dopasować wyszukiwanie do potrzeb klientów, serwis www.m.wybieramydom.pl oferuje szeroki wybór zestawień przygotowanych przez redakcję macierzystego portalu. Wyszukiwać można po nazwach projektów, powierzchniach, typach domów itp. Dla niezdecydowanych www.m.wybieramydom.pl oferuje także rankingi najczęściej kupowanych i oglądanych domów stale uaktualniane przez redakcję serwisu.

Projekt skierowany jest do wszystkich osób zamierzających w najbliższym czasie wybudować własny dom.

Zdajemy sobie sprawę, że zakup projektu przyszłego domu jest zadaniem zbyt poważnym, aby można było to zrobić przez telefon komórkowy. Zwłaszcza, że sam proces decyzyjny zajmuje w tym wypadku przeciętnie ponad jeden miesiąc. Dlatego serwis mobilny ma jedynie wspierać projekt główny, a więc witrynę wybieramydom.pl. – mówi Szymon Narożniak, wydawca serwisów online Wydawnictwa AVT.

Serwis www.m.wybieramydom.pl został tak przygotowany, aby można go było przeglądać nie tylko na zaawansowanych, wyposażonych w duży ekran dotykowy, smartfonach, ale także na zwykłych telefonach za złotówkę.

Liczymy na to, że dzięki temu projektowi nasz miesięczny zasięg i udział w rynku sprzedaży gotowych projektów domów ulegnie zwiększeniu – mówi Marta Zaczek, szefowa działu online wydawnictwa.

Promocja serwisu rozpoczęła się wraz z ukazaniem się w kioskach nowego dodatku do magazynu Budujemy Dom – "Dasz Radę".

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań