Zobacz wszystkie

Aktualności

Nowy dział w Gitarzyście: Strefa kupującego gitarzysty!

Gitarzysta, Gitarzysta.TV poniedziałek, 24 stycznia 2011
Nowy dział w Gitarzyście: Strefa kupującego gitarzysty!

Planujesz zakup gitary, wzmacniacza, efektu lub jakiegokolwiek składnika, którego akurat brakuje w Twoim zestawie sprzętowym? Jeśli tak, to koniecznie zainteresuj się materiałami zamieszczonymi w ramach nowego działu o nazwie "Strefa kupującego gitarzysty".

Dział ten jest wynikiem połączenia tabeli z informacjami o testach z ostatnich 24 miesięcy, "Przewodnika kupującego gitarzysty" oraz szeregu dodatkowych informacji przydatnych podczas wyboru sprzętu. Oto spis treści nowego działu, który znajduje się w wydaniu lutowym "Gitarzysty":

 • Krótkie prezentacje polecanych przez nas produktów wraz z aktualnymi cenami i namiarami na dystrybutorów.
 • Tabela z zestawieniem sprzętu, który testowaliśmy w ciągu ostatnich 24 miesięcy na łamach "Gitarzysty". Znalazły się tam oceny przyznane konkretnemu produktowi podczas testu, namiary na jego dystrybutora bądź producenta oraz numer wydania "Gitarzysty", w którym można znaleźć opublikowany tekst.
 • Tabela Guitarist CHOICE z listą produktów nagrodzonych przez redakcję brytyjskiego magazynu "Guitarist", z którą współpracujemy.
 • Wykaz artystów i zespołów, o których pisaliśmy na naszych łamach od początku istnienia "Gitarzysty", czyli od stycznia 2006 roku. Warto tam zerknąć także dlatego, że lista jest uzupełniona ciekawostkami dotyczącymi sprzętu używanego przez artystów, z którymi rozmawialiśmy lub o których pisaliśmy w poprzednim wydaniu "Gitarzysty". Inspiracji nigdy zbyt wiele!
 • Wykaz transkrypcji opublikowanych w "Gitarzyście" od początku istnienia magazynu. Również tutaj mamy dla Was garść ciekawych informacji na temat sprzętu używanego przez muzyków odpowiedzialnych za utwory poddane analizie w poprzednim wydaniu magazynu.

Zapraszamy do "Strefy kupującego gitarzysty" i życzymy powodzenia w czasie wyboru sprzętu!

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.