Zobacz wszystkie

Aktualności

Wydanie specjalne – Informator Rynkowy Elektroniki 2011 już na rynku!

Wydanie specjalne – Informator Rynkowy Elektroniki 2011 już na rynku!

Informator Rynkowy Elektroniki wydawany raz w roku jako dodatek do magazynu Elektronik dostępny będzie już od lutego i dystrybuowany wraz z nowym numerem Elektronika 2/2011.

Informator jest jedynym tak kompleksowym opracowaniem dotyczącym rynku elektroniki w Polsce. Na szczególną uwagę zasługują bowiem szerokie analizy rynku podsumowujące sytuację rynkową w branży w minionym roku, jak również perspektywy rozwoju na 2011 rok.  Analizy te dotyczą zagadnień związanych z produkcją, sytuacją dystrybutorów podzespołów  oraz usług dla elektroniki.

Drugą część Informatora stanowi przegląd ofert firm działających w branży, skatalogowany alfabetycznie w formie stron prezentacyjnych oraz szczegółowych indeksów adresowych i produktowych, ułatwiających wyszukiwanie dostawców zarówno po asortymencie, jak i marce oferowanych produktów.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.