Zobacz wszystkie

Aktualności

Gitarzysta poleca: Warsztat specjalny z zagrywkami pochodzącymi z najnowszej płyty Alter Bridge - AB III!

Gitarzysta wtorek, 25 stycznia 2011
Gitarzysta poleca: Warsztat specjalny z zagrywkami pochodzącymi z najnowszej płyty Alter Bridge - AB III!

Krążek ten zawiera sporo ciekawych riffów i zagrywek, z którymi warto się zapoznać także od strony typowo technicznej. Na najnowszej płycie grupy Alter Bridge znajdziecie nie tylko masywne motywy wymagającego silniejszego rozkręcenia wzmacniacza, lecz także wiele przykładów gry arpeggio na czystym brzmieniu.

W najnowszym wydaniu "Gitarzysty" skupiliśmy się na tych pierwszych zagrywkach i przygotowaliśmy dla Was warsztat specjalny, w którym poddaliśmy analizie kilka riffów z tego niezwykle udanego krążka. Na płycie CD dołączonej do magazynu znajdziecie kompletne zagrywki wraz z podkładem, dzięki którym będziecie mogli przećwiczyć poznane zagrywki. W warsztacie znalazły się riffy pochodzące z następujących utworów: "Slip To The Void", "Isolation", "Still Remains" oraz "Show Me A Sign".

Oprócz warsztatu w numerze lutowym naszego pisma znajdziecie również obszerny wywiad z gitarzystą Alter Bridge – Markiem Tremontim. Postać tego muzyka jest nam szczególnie bliska nie tylko z powodu jego dokonań, ale i dlatego, że to właśnie on pojawił się na okładce pierwszego wydania "Gitarzysty" w styczniu 2006 roku.

Zapraszamy do najnowszego wydania "Gitarzysty"!

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.