Zobacz wszystkie

Aktualności

Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego - Stan Surowy Zamknięty 2011

IRBJ - Stan Surowy wtorek, 25 stycznia 2011
Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego - Stan Surowy Zamknięty 2011

Już po raz dziewiąty, wydawnictwo AVT Korporacja prezentuje Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego. Pierwszy tom poświęcony jest zagadnieniom związanym ze stanem surowym zamkniętym. IRBJ to wiarygodne i profesjonalne źródło wiedzy cenione przez producentów, reklamodawców i inwestorów.

Katalog zawiera aktualne informacje o najlepszych produktach i technologiach stosowanych przy budowie domów jednorodzinnych. Główną formą przekazu są prezentacje firmowe umożliwiające porównanie produktów dostępnych na rynku. Prezentacje pisane są przez redaktorów przy współpracy z przedstawicielami firm, tak aby zawarte w nich opisy były zawsze rzetelne i aktualne. IRBJ prezentuje ponadto informacje o nowościach rynku budowlanego i materiałach rekomendowanych przez ekspertów przy budowie domu energooszczędnego.

W styczniowym wydaniu debiutuje także nowy dział, Galeria Produktów, w którym znajdują się najciekawsze i szczególnie polecane pozycje– mówi Dorota Chrząszcz, redaktor prowadzący IRBJ.

Poza prezentacjami w informatorze znalazły się: Poradniki Budującego Dom - a w nich informacje o materiałach niezbędnych do wybudowania stanu surowego zamkniętego, Adresy Partnerów Handlowych, które ułatwią znalezienie najbliższego dystrybutora oraz Indeks Firm prezentujących się na łamach Informatora.

Ważnym i praktycznym uzupełnieniem IRBJ są Pocztówki Firmowe i Karta Informacji Zwrotnej, dzięki którym czytelnik otrzyma od wskazanych firm dodatkowe materiały na temat oferowanych materiałów bezpośrednio na swój adres.

Rozszerzone informacje o produktach, nowościach, a także aktualnych promocjach proponowanych przez producentów dostępne są także na stronie wwww.informatorbudownictwa.pl, gdzie znajduje się pełna baza firm i produktów.

Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego to jedna z najważniejszych pozycji w portfolio AVT Korporacja w segmencie tytułów budowlanych. Całość wydawnictwa IRBJ to 4 tomy ukazujące się na przestrzeni sześciu miesięcy: Najlepsze projekty domów najlepszych pracowni (grudzień), Stan Surowy Zamknięty (styczeń), Instalacje (marzec), Wykańczanie i urządzanie (czerwiec).

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.