Zobacz wszystkie

Aktualności

Legenda RADMORU

Świat Radio poniedziałek, 25 stycznia 2021
Legenda RADMORU

 

Nowo otwarta wystawa Muzeum Miasta Gdyni (Gdynia, ul. Zawiszy Czarnego 1), przedstawia ponad siedemdziesiąt lat historii komunikacji radiowej, technikę i wzornictwo przemysłowe oraz opowieści o ludziach, którzy swoją codzienną pracą budowali gdyńską legendę – legendę RADMORU.

 

W lutowym wydaniu magazynu Świat Radio (www.ulubionykiosk.pl) został pokazany  historyczny sprzęt nadawczo-odbiorczy produkowany pod szyldem MORS i RADMOR. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca zostały zaprezentowane tylko wybrane odbiorniki powszechnego użytku, a wcześniej historyczny sprzęt nadawczo-odbiorczy, wykorzystywany przez lata także przez krótkofalowców.

Z powodów epidemicznych, podobnie jak inne muzea, wystawa ostatnio nie  była czynna dla zwiedzających. Planowany termin zamknięcia 25 kwietnia 2021 r., prawdopodobnie zostanie przedłużony do końca sierpnia br.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.