Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn T3 liderem w AppStore

T3 poniedziałek, 21 stycznia 2013
Magazyn T3 liderem w AppStore

9 stycznia tabletowe wydanie Magazynu T3 zadebiutowało w Apple AppStore i Google Play - sklepach przeznaczonych kolejno dla posiadaczy iPadów oraz tabletów wyposażonych w system operacyjny Android.

W ciągu niecałych dwóch tygodni obecności w AppStore, Magazyn T3 pobrało ponad 4.500 użytkowników, co zapewniło tytułowi pozycję lidera w kategorii Newsstand.

Poszerzona wersja magazynu jest uzupełniana o dodatkowe treści, które nie znajdą się w papierowych wydaniach pisma.

Już w styczniowym numerze jest to kilkanaście filmów i galerii zdjęć. W kolejnych numerach pojawiać się będzie więcej autorskich treści będących idealnym uzupełnieniem do dotychczas publikowanych w miesięczniku artykułów.

Warto wspomnieć, że w związku z premierą wersji iPadowej i androidowej Magazynu T3, jest on obecnie dostępny na te platformy za darmo.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań