Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn T3 oraz AVT-Korporacja liderami rankingów AntyWeb.pl

T3, Wydawnictwo AVT piątek, 1 marca 2013
Magazyn T3 oraz AVT-Korporacja liderami rankingów AntyWeb.pl

Spośród 32 tytułów z portfolio Wydawnictwa AVT, w ciągu ostatnich 5 miesięcy, 7 pojawiło się w wersji na tablety. Po bardzo udanym debiucie wersji tabletowej Czasu na Wnętrze, do grona najczęściej pobieranych w kategorii Newsstand dołączyły Budujemy Dom, Elektronik, APA, Młody Technik, AUDIO oraz Magazyn T3.

Każdy z tytułów trafił nie tylko do czołówki Newsstand, ale także stał się niekwestionowanym liderem w swojej kategorii. Dzięki tak dobrym wynikom, Wydawnictwo AVT-Korporacja zajęło pozycję lidera w rankingu developerów aplikacji mobilnych (iPad) w miesiącu styczniu, wyprzedzając drugą Agorę o blisko 20 tys. pobrań!

Ponadto, w styczniowym rankingu najlepszych aplikacji mobilnych (iPad) publikowanym przez serwis AntyWeb.p, na pierwszym miejscu zestawienia znalazł się Magazyn T3.

Cieszę się z sukcesu tytułu, ale przyznam, że nie jestem tym rezultatem zaskoczony. Gdy pojawia się nowość, łatwo jest jej ‘wskoczyć’ na pierwsze miejsca zestawień. Prawdziwą sztuką jest utrzymanie pozycji lidera i tego właśnie dokonał Magazyn T3 – mówi Szymon Narożniak, wydawca serwisów online Wydawnictwa AVT-Korporacja.

Magazyn T3 zadebiutował na początku stycznia i w ciągu niecałych dwóch tygodni obecności w AppStore został pobrany przez ponad 4.500 użytkowników, co zapewniło tytułowi pozycję lidera w kategorii Newsstand juz w połowie miesiąca.

W związku z popularnością Magazynu T3 wśród klientów AppStore, wydawca, AVT-Korporacja, przedłużył promocyjną ofertę obowiązującą na wydania tabletowe – nie tylko debiutancki, ale także kolejne numery Magazynu T3 będzie można pobrać za darmo, do odwołania.

Śladami T3 podąża inny tytuł Wydawnictwa AVT-Korporacja, miesięcznik Czas na Wnętrze.

W rankingu AntyWeb.pl, Czas na Wnętrze zajmuje 12 pozycję wśród najlepszych aplikacji stycznia.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań