Zobacz wszystkie

Aktualności

Rekordowa sprzedaż magazynu Czas na Wnętrze

Czas na Wnętrze piątek, 4 lutego 2011
Rekordowa sprzedaż magazynu Czas na Wnętrze

Czas na Wnętrze, najlepszy tematyczny magazyn wnętrzarski wg. prestiżowego miesięcznika Press, zdobył niemal 1.000 nowych prenumeratorów w ciągu zaledwie 2 dni!

Popularność, jaką cieszyła się sprzedaż prenumerat magazynu na portalu Groupon.pl potwierdza jego wyjątkową formułę i najwyższą jakość wśród tytułów tego segmentu prasy na rodzimym rynku wydawniczym.

Czas na Wnętrze, dostępny we wszystkich kioskach i salonach prasowych na terenie kraju oraz regularnie prenumerowany przez kilka tysięcy profesjonalistów – architektów, designerów i dekoratorów wnętrz - to przede wszystkim styl, design i dobra architektura. Ukazujący się od grudnia 2009 roku magazyn świętował swoje pierwsze urodziny, prezentując odmienioną szatę graficzną i wzbogacone treści. W nowym, odświeżonym wydaniu pisma znalazło się więcej aktualności ze świata sztuki i designu, a poddany totalnej przemianie dział „nowości” donosi o tym, co słychać na polskim rynku.

Bez zmian pozostały dwa kluczowe elementy wyróżniające i definiujące Czas na Wnętrze – czysta i odważna okładka oraz płyta CD zawierająca rozszerzenie treści drukowanych.

Cieszy nas zainteresowanie naszym tytułem i fakt, że docieramy do coraz większej rzeszy Czytelników, którzy obdarzają nas swoim zaufaniem, prenumerując magazyn – mówi Marta Siesicka, redaktor naczelna Czasu na Wnętrze.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań