Zobacz wszystkie

Aktualności

Fanpage Digital Camera Polska cieszy się największym zaangażowaniem fanów

Digital Camera Polska, DigitalCameraPolska.pl poniedziałek, 11 marca 2013
Fanpage Digital Camera Polska cieszy się największym zaangażowaniem fanów

W najnowszym raporcie Fanpage Trends portalu sotrender.pl, magazyn Digital Camera Polska znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia pod względem procentowego zaangażowania fanów, potwierdzając tym samym swoją silną pozycję na rynku specjalistycznej prasy fotograficznej.

Największym procentowym zaangażowaniem fanów (101%) cieszyła się strona Digital Camera Polska – strona polskiej edycji uznanego miesięcznika skierowanego do pasjonatów fotografii. duży feedback wywołało wspomnienie prof. Zbigniewa Religi połączone z niesamowicie emocjonującym zdjęciem z bloku operacyjnego. można powiedzieć, że stronie dość łatwo przychodzi angażowanie fanów (piękne i wyjątkowe zdjęcia – kontent marzenie i do tego w nieprzypadkowym miejscu). Wpis ten stał się najpopularniejszym w tej kategorii według wartości Interactivity index – pisze Marta Kowalczys, Account Manager z portalu płodni.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.