Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn Perkusista poleca: magazyn Muzyczny Sukces

Perkusista czwartek, 14 marca 2013
 Magazyn Perkusista poleca: magazyn Muzyczny Sukces

Na dniach ukaże się pierwszy numer czasopisma Muzyczny Sukces wydawanego przez Fabrykę Zespołów, która jest odpowiedzialna za nabór zespołów na przystanek Woodstock czy też finały WOSP.

Redaktor naczelny magaynu Perkusista, który obok takich osób jak Kayah, Tomek Kasprzyk (Antyradio) czy Wojtek Waglewski mówi czym jest muzyczny sukces:

W takiej kwestii mogę mówić tylko i wyłącznie za siebie, a rozumiem to bardzo prosto, bez żadnej filozofii w stylu uzewnętrzniania emocji czy innych ckliwych wizji z patosem natchnionego artysty. Po prostu zawsze, nawet najcudowniejszej twórczości towarzyszyła brutalna ekonomia. Jeżeli gram z radością muzykę, którą uwielbiam, a przy tym mogę się utrzymać w spokoju, bez dziadowania i stresu o jutro to odniosłem sukces muzyczny. I nie ma tu naprawdę znaczenia co i jak grasz! Gorzej jak grasz coś co cię mdli, to żadna kasa tego nie wynagradza w kontekście sukcesu... wtedy mamy zwykłą robotę.

Pierwszy numer "Muzycznego Sukcesu", magazynu redagowanego przez Fabrykę Zespołów, z początkiem marca ujrzy światło dzienne. W założeniu będzie to poszerzenie działalności największego w Polsce portalu o zespołach i dla zespołów. Wydawnictwo będzie ukazywało się w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.