Zobacz wszystkie

Aktualności

Dziecko - najlepsza inwestycja na Targach Rodzinnych

Dziecko Najlepsza Inwestycja środa, 20 marca 2013
Dziecko - najlepsza inwestycja na Targach Rodzinnych

W dniach 15-17 marca odbyły się Warszawskie Dni Rodzinne organizowane przez portal zwalcznude.pl. Na wydarzeniu dedykowanym najmłodszym nie zabrakło redakcji magazynu Dziecko – najlepsza inwestycja.

Z przyjemnością uczestniczymy i popieramy wszystkie akcje, których celem jest wspieranie rozwoju i rozwijanie zainteresowań dzieci w różnym wieku. Jest to także świetna okazja do spotkania rodziców, którzy poszukują informacji na temat najlepszych rynkowych ofert dla swoich pociech i to właśnie do nich kierujemy każde wydanie magazynu Dziecko –najlepsza inwestycja – mówi redaktor prowadzący serwisu zakupydladziecka.pl oraz Fanpage'u Dziecko Najlepsza Inwestycja, wspierających czasopismo.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.