Zobacz wszystkie

Aktualności

'Najlepsze wydanie ipadowe o fotografii', czyli użytkownicy o DCP na tablety

Digital Camera Polska poniedziałek, 8 kwietnia 2013
'Najlepsze wydanie ipadowe o fotografii', czyli użytkownicy o DCP na tablety

Tabletowe wydanie magazynu Digital Camera Polska powtórzyło sukces siostrzanych tytułów Wydawnictwa AVT Korporacja i w ciągu pierwszego tygodnia od debiutu aplikacja została pobrana przez ponad 2.000 użytkowników, co dało tytułowi pierwsze miejsce w polskim AppStore.

Wersja tabletowa największego na polskim rynku magazynu o fotografii spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Oto kilka komentarzy:

Dobrze i po polsku by Speedmetalowej

Bardzo dobrze zrobiona aplikacja, całość działa stabilnie i jest doskonałym uzupełnieniem wersji papierowej. DCP jest doskonałym źródłem informacji o fotografii więc dobrze, że już jest w wersji na iPada. Najlepsze wydanie ipadowe o fotografii by DCP Maronik

Świetne czasopismo i wersja tabletowa! Czekamy na pełne interakcji reklamy ;-) Polecam by Irmcher

Świetna aplikacja, niesamowicie czytelna no i praktyczne oglądanie filmów – przebija wersję papierową, którą kupuję co M-c. Już nawet nie pamiętam od kiedy J. Będę miał problem, którą wybrać, ale skoro napisałem, że przebija papier to chyba wiecie sami J.
Świetna aplikacja by Slawek20053

Polska edycja uznanego miesięcznika o zasięgu globalnym (licencja Future), mającego lokalne edycje w 16 krajach. DCP kierowany jest do pasjonatów fotografii cyfrowej, zarówno tych początkujących jak i bardziej zaawansowanych. Digital Camera Polska to ponad 130 stron praktycznej wiedzy i inspiracji. Siłą magazynu są nie tylko znakomite zdjęcia, starannie przygotowane teksty poradnikowe oraz wiarygodne, opiniotwórcze testy – DCP to również przydatny przewodnik po nowościach sprzętowych dostępnych na polskim rynku.

Magazyn można pobrać w App Store oraz Google Play

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.