Zobacz wszystkie

Aktualności

Estrada i Studio oraz Live Sound & Installation partnerami Forum Zespołów Muzycznych

Estrada i Studio oraz Live Sound & Installation partnerami Forum Zespołów Muzycznych

Forum Zespołów Muzycznych powstało w styczniu 2010 r. i od tego czasu widnieje pod adresem www.muzyczneforum.pl. Przez rok zarejestrowało się na nim ponad 1200 osób związanych z branżą muzyczną.

Na Forum organizowane są różne konkursy dla użytkowników, w tym konkursy tematyczne np. na najciekawszą aranżację muzyczną wcześniej wybranego utworu czy najlepsze wykonanie wokalne lub tekst.

W ramach współpracy, zwycięzcy tych konkursów otrzymują branżowe czasopisma muzyczne Estrada i Studio oraz Live&Sound ufundowane przez partnera forum Wydawnictwo AVT Korporacja.

Forum Zespołów Muzycznych ma na celu wzajemną pomoc informacyjną w tematach dotyczących działalności muzycznej. Zarejestrowane osoby mają dostęp do takich działów jak : nagłośnienie, instrumenty,  oświetlenie i technika DMX, home recording, komputery i programy, zrób to sam, akcesoria muzyczne , giełda, praca czy " Z życia zespołu muzycznego".

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań