Zobacz wszystkie

Aktualności

Wydanie specjalne - Elektronika Praktyczna Plus: Aparatura kontrolno – pomiarowa i narzędzia

Elektronika Praktyczna Plus poniedziałek, 14 lutego 2011
Wydanie specjalne - Elektronika Praktyczna Plus: Aparatura kontrolno – pomiarowa i narzędzia

Najbliższe wydanie specjalne Elektroniki Praktycznej Plus pt. „Aparatura kontrolno - pomiarowa i narzędzia” zostanie opublikowane późną wiosną 2011 roku.

Szczególnie eksponowane będą praktyczne aspekty prezentowanych zagadnień, dlatego pierwszoplanową rolę w tym wydaniu odgrywają prezentacje przygotowane przez firmy oferujące poszczególne produkty rynkowe. Opublikowane zostaną opisy innowacyjnych produktów, recenzje aparatury pomiarowej oraz wywiady z przedstawicielami wiodących firm z branży.

Ponadto, na załączonych płytach CD znajdą się materiały uzupełniające, takie jak noty katalogowe, opisy produktów i oprogramowanie wspomagające pracę inżynierów elektroników.

Elektronika Praktyczna Plus „Aparatura kontrolno - pomiarowa i narzędzia” będzie intensywnie promowana (rozdawana specjalistom ) na targach branżowych, takich jak np. Energetab 2011. Ponadto, wydanie będzie dostępne w sprzedaży w sieciach salonów prasowych na terenie całego kraju oraz dla prenumeratorów Elektroniki Praktycznej (ze specjalnym rabatem). Duży nakład (14500 egz.), interesująca tematyka oraz szeroki zakres dystrybucji sprawią, że magazyn ten trafi praktycznie do wszystkich inżynierów zainteresowanych omawianymi zagadnieniami i na długo pozostanie w ich biblioteczce.

Aparatura kontrolno - pomiarowa i narzędzia – zakres tematyczny

Główną część publikacji zajmą artykuły omawiające różnorakie urządzenia pomiarowe dostępne na rynku: zarówno te małe, takie jak proste multimetry oraz większe: zaawansowane oscyloskopy o wielu funkcjach. Omówione zostaną również narzędzia, takie jak lutownice, myjki ultradźwiękowe, szczypce i śrubokręty.

Ważnym elementem EP+ będą recenzje sprzętu pomiarowego - zarówno tego prostszego, jak i najbardziej zaawansowanego.

Wiosenne wydanie EP+ ma stać się monografią, która ułatwi polskim inżynierom-elektronikom wybór kompletnego zestawu narzędzi i oprzyrządowania pomiarowego potrzebnego w trakcie prac konstrukcyjno-projektowych oraz serwisowych.

Całość zostanie uzupełniona analizami rynkowymi oraz krótkim zestawieniem ofert polskich dostawców przyrządów pomiarowych i narzędzi dla elektroników.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań