Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze poleca: Konkurs Tajemnice komody

Czas na Wnętrze, CzasNaWnetrze.pl wtorek, 7 maja 2013
Czas na Wnętrze poleca: Konkurs Tajemnice komody

Magazyn Czas na Wnętrze zaprasza swoich Czytelników do wzięcia udziału w konkursie pt. Tajemnice komody. Nagrodą w konursie jest książka Decoupage. Sztuka ozdabiania przedmiotów wycinankami z papieru autorstwa Maggie Pryce.

Zasady konkursu są proste: Należy się zastanowić, co może kryć wnętrze kwiecistej komody, popuścić wodze fantazji, zajrzeć do środka i opisać swoją wizję.

Co zdaniem Czytelników może się kryć w szufladach artystycznie ozdobionej komody? Czy są to przedmioty codziennego użytku, czy może skarby z przeszłości lub pamiątki z dawnych lat?

Odpowiedzi można nadsyłać na adres czasnawnetrze@czasnawnetrze.pl. W tytule maila należy wpisać hasło Tajemnice komody, lub pocztą na adres redakcji: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa z dopiskiem Czas na Wnętrze - konkurs.

Na autorów najciekawszych prac czekają super nagrody!

Na prace czekamy do 15 maja 2013 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w wydaniu lipcowym miesięcznika Czas na Wnętrze oraz na stronie www.czasnawnetrze.pl.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.