Zobacz wszystkie

Aktualności

Nowe funkcje B2B portali automatykab2b.pl i elektronikab2b.pl

AutomatykaB2B.pl, InstalacjeB2B.pl czwartek, 17 lutego 2011
Nowe funkcje B2B portali automatykab2b.pl i elektronikab2b.pl

Panel administracyjny dla firm, którego premiera odbyła się na jesieni ubiegłego roku, został wzbogacony o nowy moduł wyświetlający na stronie głównej portali aktualne wydarzenia, realizacje i promocje firm znajdujących się w katalogach branżowych.

Nowe rozwiązanie jest odpowiedzią na aktualne trendy panujące na rynku B2B i pozwala klientom w jeszcze większym stopniu promować i zwiększać zasięg własnej firmy - mówi Michał Pieniążek, redaktor prowadzący portali elektronikaB2B.pl oraz automatykaB2B.pl.

Z panelu administracyjnego dla firm korzysta obecnie 5 serwisów należących do AVT Korporacja (Livesound.pl, ElektronikaB2B.pl, AutomatykaB2B.pl, InstalacjeB2B.pl, DachyB2B.pl), a ich liczba stale wzrasta.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań