Zobacz wszystkie

Aktualności

AVT bije rekordy!

Czas na Wnętrze czwartek, 13 czerwca 2013
AVT bije rekordy!

Niespełna od roku magazyny AVT są dostępne w wersji tabletowej i już biją rekordy popularności!

Według danych z początku maja 2013 roku aplikacje naszych magazynów pobrano około 16 tysięcy razy, a liczba wyświetleń poszczególnych artykułów wynosiła powyżej 2,5 miliona. Miesiąc później ilość pobrań przekroczyła już 20 tysięcy, a artykuły przeczytano ponad 3 miliony razy. Największy udział w tych rekordach ma tabletowe wydanie "Czasu na Wnętrze".

W odróżnieniu od „tradycyjnego” wydania cyfrowego (zapisanego w formacie PDF), które umożliwia najprostszą nawigację po dokumencie i zawartością nie wykracza poza wydanie papierowe, czytelnicy wersji tabletowej mają dostęp do bardziej rozbudowanego sposobu poruszania się po piśmie oraz – co ważne! – do wielu dodatkowych multimedialnych materiałów, m.in. filmów, interaktywnych prezentacji i panoram 3D. 

Jeżeli chcesz zobaczyć, jak wygląda wersja tabletowa "Czasu na Wnętrze", obejrzyj krótki film dostępny na YouTube. A gotową aplikację możesz pobrać z AppStore i GooglePlay.


Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie UlubionyKiosk.pl.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań