Zobacz wszystkie

Aktualności

Patronaty medialne magazynów „Gitarzysta” i „Perkusista”

Gitarzysta, Perkusista piątek, 14 czerwca 2013
Patronaty medialne magazynów „Gitarzysta” i „Perkusista”

Magazyny „Gitarzysta” i „Perkusista” zapraszają do odwiedzenia Przystanku Woodstock. Wielki finał eliminacji, którym patronują oba czasopisma, odbędzie się 16 czerwca w katowickim MegaClubie. Wystąpią zespoły Ametria, Bezjahzgh, Chassis, Chemia, Clock Machine, Cztery Metry Od Chodnika, Gomor, Hedfirst, Mama Selita, Offensywa, Skowyt, The Toobes i Transsexdisco, a w charakterze gwiazdy – kapela Gooral.

Oba czasopisma objęły też patronatem drugą edycję największego w Polsce rockowo-metalowego festiwalu MetalFest. Impreza odbędzie się nad Zalewem Sosina w Jaworznie w dniach 20–22 czerwca.

W dniach 28–29 czerwca w Zielonej Górze odbędzie się finał festiwalu Rock Nocą – największej europejskiej sieciowej imprezy muzycznej. Jej misją jest umożliwienie startu młodym muzykom i wykonawcom rockowym z Polski i całego kontynentu, ich promocja – ale i integracja. „Gitarzysta” i „Perkusista” są patronami medialnymi również i tego festiwalu.


Magazyny można przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku: www.ulubionykiosk.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań