Zobacz wszystkie

Aktualności

„Młody Technik” zaprasza do udziału w konkursie

Młody Technik poniedziałek, 17 czerwca 2013
„Młody Technik” zaprasza do udziału w konkursie

„Młody Technik” zaprasza do udziału w stałym konkursie Active Reader! Teraz jest okazja do uzyskania punktów extra za nadesłanie relacji z podróży wakacyjnych na adres redakcji. Materiały będą publikowane na stronie internetowej „Młodego Technika”, a ich autorzy otrzymają od 10 do 100 punktów.

Do konkursu może przystąpić każdy prenumerator „Młodego Technika”, deklarując swój udział przez wysłanie na adres activereader@mt.com.pl maila o następującej treści: Zgłaszam swój udział w konkursie Active Reader. Jestem prenumeratorem „Młodego Technika”. Mój numer prenumeraty to xxx. Uczestnik konkursu zbiera punkty, które może wymienić na Nagrody Active Reader, informując o tym mailowo redakcję. Nagrody wysyłane są wraz z najbliższą przesyłką prenumeraty. Stan swoich kont uczestnicy konkursu mogą zobaczyć na stronie Ranking Active Reader, zaś szczegółową listę form aktywności nagradzanych punktami – na stronie Zasady Active Reader.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania „Młodego Technika” dostępne są w Ulubionym Kiosku: www.ulubionykiosk.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.