Zobacz wszystkie

Aktualności

Elektronika dla Wszystkich prezentuje nowe rubryki i rozdaje honoraria!

Elektronika dla Wszystkich piątek, 18 lutego 2011
Elektronika dla Wszystkich prezentuje nowe rubryki i rozdaje honoraria!

Po udanym debiucie Warsztatowych patentów, których celem jest dzielenie się doświadczeniami dotyczącymi organizacji pracy w warsztacie - pracowni elektronika, marcowe wydanie Elektroniki dla Wszystkich prezentuje kolejną nową rubrykę.

Na łamach Koleżeńskich porad pojawią się najciekawsze rozwiązania podpowiedziane przez Czytelników, jednak nie dotyczące kwestii stricte warsztatowych, a wszystkich innych z zakresu szeroko pojętej praktyki elektronicznej. Rubryka debiutuje poradami na temat elektronicznych aspektów oświetlenia akwarium za pomocą świetlówek i diod LED.

To jednak nie koniec zmian i ulepszeń w tym kultowym miesięczniku! Od początku istnienia Elektroniki dla Wszystkich, ważnym elementem i silną stroną tytułu było współtworzenie treści z Czytelnikami. W marcowym wydaniu redakcja robi kolejny gest w ich kierunku, proponując zupełnie nową formę dzielenia się doświadczeniami. Od teraz każdy Czytelnik będzie miał możliwość współredagowania istniejącej "od zawsze" Skrzynki porad oraz dwóch nowo powstałych rubryk i otrzymywania gratyfikacji z tego tytułu!

Każde pytanie opublikowane w Skrzynce porad to prezent w postaci kitu AVT. Bardziej złożona forma, czyli pytanie i odpowiedź ilustrowana rysunkiem bądź fotografią, to honorarium w wysokości 200 zł. W zależności od tematyki, informacje będą publikowane na łamach Skrzynki, bądź Koleżeńskich porad. Tyle samo otrzymają Czytelnicy, którzy opiszą swój warsztat oraz zdradzą tajniki ulepszeń, usprawnień i organizacji pracy. Wybrane materiały będą pojawiać się w rubryce Warsztatowe patenty.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań