Zobacz wszystkie

Aktualności

Trzy razy po 300 zł za trzycyfrowe wyniki w Szkole Konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich, Elportal.pl czwartek, 27 czerwca 2013
Trzy razy po 300 zł za trzycyfrowe wyniki w Szkole Konstruktorów

Redakcja miesięcznika „Elektronika dla Wszystkich” podsumowała kolejny rok w Szkole Konstruktorów. Trzech uczestników przełamało granicę 100 punktów, otrzymując w nagrodę bony do sklepu AVT o wartości 300 zł każdy oraz roczną prenumeratę „Elektroniki dla Wszystkich”. Inni aktywni w roku 2012/2013 uczestnicy Szkoły otrzymali dyplomy – listy gratulacyjne. Wszystkim wyróżnionym przyznano bezpłatną prenumeratę pisma.

Szkoła Konstruktorów to stały dział konkursowy czasopisma, na który składają się trzy tematyczne klasy: Zadanie główne, Co tu nie gra? i Policz. Każdy czytelnik czasopisma może „uczęszczać” do wybranej klasy wedle własnego uznania bądź do wszystkich klas naraz. Co miesiąc redakcja „Elektroniki dla Wszystkich” publikuje w Szkole Konstruktorów trzy zadania oraz rozwiązania zadań sprzed czterech miesięcy.

Więcej informacji na temat Szkoły Konstruktorów zamieszczono na stronie elportal.pl. Pełne wyniki konkursu opublikowano w najnowszym numerze „Elektroniki dla Wszystkich”.


Bieżące oraz archiwalne wydania „Elektroniki dla Wszystkich” dostępne są w Ulubionym Kiosku.

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań