Zobacz wszystkie

Aktualności

Digital Camera współpracuje z serwisem fotograficznym CSI Foto Video

Digital Camera współpracuje z serwisem fotograficznym CSI Foto Video

Digital Camera Polska podjęła współpracę z jednym z najstarszych warszawskich serwisów fotograficznych, CSI Foto Video. Znany i popularny serwis posiada autoryzację największych producentów sprzętu foto i video, min.: Canon, Sony, Sanyo, Leica.

Już od marca br. każdy klient CSI Foto Video, który skorzysta z usług serwisu, otrzyma promocyjny egzemplarz Digital Camera Polska w formie upominku.

CSI Foto i Video świadczy usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętów foto, video oraz projektorów multimedialnych, jak również prowadzi sprzedaż akcesoriów firm przez nich serwisowanych. Ponad 20 lat funkcjonowania na rynku niesie za sobą wieloletnie doświadczenie techniczne poparte dziesiątkami szkoleń w europejskich centrach serwisowych.

Firma dysponuje 3 profesjonalnymi salami przeznaczonymi dla działu naprawczo - technicznego, posiada również wszystkie niezbędne i wymagane przez japońskich producentów przyrządy pomiarowo - testowe oraz narzędzia. Do napraw używane są jedynie oryginalne części zamienne sprowadzane bezpośrednio z głównych magazynów producentów mieszczących się na terenie Europy.

Dla potrzeb wszystkich klientów zainteresowanych zakupem akcesoriów dodatkowych, firma CSI Foto Video zwiększyła zakres swojego działania poprzez otwarcie sklepu, w którym można kupić wszystko to czego nie otrzymaliśmy w komplecie z aparatem, kamerą czy projektorem.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań