Zobacz wszystkie

Aktualności

T3 na telefonach HTC

T3 wtorek, 16 lipca 2013
T3 na telefonach HTC

Miło jest nam poinformować naszych czytelników, że po uruchomieniu darmowej, tabletowej wersji naszego magazynu, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kolejnej grupy użytkowników mobilnych - tym razem posiadaczy smartfonów.

BlinkFeed, czyli kafelkowy pulpit, który trafił do flagowego modelu telefonu marki HTC, modelu One, to rozwiązanie producenta na agregowanie najważniejszych dla użytkownika treści: tych społecznościowych i informacyjnych. Od tego momentu, we wszystkich telefonach HTC wprowadzanych do sprzedaży w Polsce, wśród treści informacyjnych znajdą się także newsy technologiczne.

A skoro newsy technologiczne, to jasne jest, że pochodzić będą one ze strony internetowej Magazynu T3. Cieszymy się, że dzięki temu rozwiązaniu będziemy mogli informować posiadaczy smartfonów HTC o nowinkach z gadżetowego świata, już z poziomu pulpitu ich urządzeń.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania Magazynu T3 dostępne są w Ulubionym Kiosku: www.ulubionykiosk.pl.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań