Zobacz wszystkie

Aktualności

Estrada i Studio z super dodatkiem - 2.1 GB najnowszych sampli na płycie DVD

Estrada i Studio, EstradaiStudio.pl wtorek, 22 lutego 2011
Estrada i Studio z super dodatkiem - 2.1 GB najnowszych sampli na płycie DVD

Redakcja magazynu Estrada i Studio przygotowała dla Czytelników specjalny dodatek w postaci płyty DVD z ponad 2 gigabajtami najnowszych sampli, bibliotek brzmień i pętli.

24-Bit CM UK Garage Collection to wspaniały pakiet, na który składa się ponad 1,5 GB sampli oraz pętli w klimacie UK Garage. Autorami tego materiału są Cyclick Samples, Groove Criminals oraz Alex Blanco. W każdym z folderów znajdują się zarówno kompletne pętle, jak i zestawy konstrukcyjne, z których je zbudowano. Nie zabrakło też pojedynczych sampli i kompletnych instrumentów w formacie samplera CMplay (znajdziecie go w katalogu CM Studio).

Glitch Hop to zestaw sampli dla miłośników stylistyki Glitch. Oprócz gotowych pętli w tempach 75-90 BPM na płycie zawarte są także brzmienia typu Drum Hits, One Shot, multisample i kompletne instrumenty w formatach KT3 i NKI pozwalających na ich odtwarzanie w samplerach Battery i Kontakt firmy Native Instruments.

Inny pakiet, Rhythm Layers, to stworzona przez Cyclick Samples kolekcja jednotaktowych pętli ułożonych w wielu warstwach (kick, snare, hats, percussion) i dwóch podstawowych tempach (125 i 85 BPM) dających się łatwo dopasowywać do innego tempa, które w danej chwili będzie odpowiednie dla użytkownika. Poszczególne warstwy zostały przetworzone przez różnego typu efekty umożliwiające dostęp do szeregu interesujących brzmień alternatywnych. Na płycie zawarte są także wersje zmiksowane, których zgrania dokonano z wykorzystaniem sprzętu analogowego.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań