Zobacz wszystkie

Aktualności

Tylko dla bardzo ambitnych Czytelników i... Prenumeratorów!

MagazynT3.pl, T3 poniedziałek, 21 lutego 2011
Tylko dla bardzo ambitnych Czytelników i... Prenumeratorów!

Wydawca stylowego Magazynu T3 wystawił na portalu aukcyjnym allegro nietypową usługę dla osób z grubymi portfelami - magazyn z limitowaną okładką w wersji VIP.

Pod linkiem http://allegro.pl/wlasne-zdjecie-na-okladce-magazynu-t3-i1468743510.html można kupić unikatowe egzemplarze tytułu z okładką zaprojektowaną przez Klienta.

Jak się na niej znaleźć? Nic prostszego! Klient wysyła wybrane przez siebie zdjęcie, a redakcyjni graficy zajmują się resztą. Ostatecznym dziełem jest 10 unikatowych egzemplarzy magazynu T3 do dyspozycji Klienta. Magazyn z VIP-owską okładką można rozdać rodzinie, pochwalić się znajomym, oprawić w ramy i powiesić nad kominkiem....

To nie wszytko. Obecni i przyszli Prenumeratorzy Magazynu T3 mogą skorzystać z tej ekskluzywnej oferty płacąc połowę ceny!

Wyobrażasz sobie swoją dziewczynę na okładce stylowego magazynu, męża przy najdroższych autach świata, szefa w towarzystwie technologii trzeciego tysiąclecia? Pomysłów na własną okładkę jest tyle, ile w nas wyobraźni. Redakcja magazynu T3 postanowiła pomóc swoim Czytelnikom zrobić wrażenie na znajomych, rodzinie i ukochanej - podsumowuje akcję Marcin Kubicki, redaktor naczelny T3.

Aukcja trwa do 20 marca 2011 roku. Wysyłka gotowych egzemplarzy do Klienta na koszt wydawcy Magazynu T3.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań