Zobacz wszystkie

Aktualności

Naucz się gry na gitarze w pół godziny

Gitarzysta, Naucz Się Grać Na Gitarze wtorek, 23 lipca 2013
Naucz się gry na gitarze w pół godziny

Ukazało się wydanie specjalne magazynu „Gitarzysta”, które jest szybkim i skutecznym kursem gry na gitarze. Ambicją jego autorów jest, by opublikowane na DVD lekcje wideo były proste i praktyczne, by zachęcały zarówno do rozpoczęcia nauki, jak i jej kontynuowania. Unikają zbędnych rozważań na temat teorii muzyki, a stawiają na rozwój umiejętności gry.

 

Potężnym atutem kursu jest wykorzystanie umiejętności i wiedzy jednego z najbardziej doświadczonych brytyjskich instruktorów – Jamesa Uingsa – absolwenta Brighton Institute of Modern Music, wieloletniego redaktora magazynu „Total Guitar”, a obecnie koordynatora wydawniczego serii książek edukacyjnych Rockschool.

Szkoła gry „Gitarzysty” jest zatem kwintesencją najlepszej brytyjskiej szkoły, podaną w przystępny i profesjonalny sposób.


Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie Ulubionego Kiosku: www.ulubionykiosk.pl.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań