Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn T3 w promocyjnej cenie, z dwiema okładkami do wyboru i niespodziankami dla Czytelników

MagazynT3.pl, T3 wtorek, 22 lutego 2011
Magazyn T3 w promocyjnej cenie, z dwiema okładkami do wyboru i niespodziankami dla Czytelników

Redakcja T3 przygotowała dla Czytelników dwie niespodzianki w najnowszym numerze magazynu. Marcowo - kwietniowe wydanie ukazało się w wersji z dwiema okładkami i w promocyjnej cenie.

Przez najbliższe dwa miesiące Magazyn T3, dostępny w najlepszych kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie Polski, można nabyć za jedyne 4,99 zł.

Decyzja o promocyjnej cenie wiosennego wydania magazynu okazała się łatwiejsza od wyboru okładki, dlatego nowy numer trafił do sprzedaży z dwiema jej wersjami - mówi Marcin Kubicki, redaktor naczelny T3.

Polska edycja Magazynu T3, wydawanego na brytyjskiej licencji, rozbudowuje systematycznie kontent specyficzny dla rynku krajowego. Trzeci numer, który ukaże się 18 kwietnia 2011 roku, będzie zawierał większość testów przygotowanych przez polską redakcję dla sprzętu popularnego na rodzimym rynku.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań