Zobacz wszystkie

Aktualności

3 000 fanów Digital Camera Polska!

3 000 fanów Digital Camera Polska!

Digital Camera Polska to magazyn fotograficzny, który może poszczycić się nie tylko spektakularnymi wynikami sprzedaży (90% przy wejściu na rynek), ale także coraz większą rzeszą czytelników i fanów. Do profilu DCP na http://www.facebook.com/DigitalCameraPolska dołączył 3-tysięczny fan!

Miesięcznik jest wydawany przez AVT Korporacja na brytyjskiej licencji wydawnictwa Future. Tytuł, obecny w ponad 30 krajach, pojawił się w Polsce w październiku 2010 roku i zajął pozycję lidera w segmencie magazynów fotograficznych, imponując poziomem treści i jakością zamieszczanych zdjęć.

Cieszy nas uznanie każdego fana, w szczególności jeśli jest ich już 3.000! Portale społecznościowe to świetny sposób na interakcję z adresatami tytułu. Dzięki tego typu serwisom, nasi czytelnicy mogą współtworzyć magazyn, podpowiadając nam jakich treści oczekują. W ten sposób możemy lepiej dopasować zawartość miesięcznika do ich potrzeb - mówi Maciej Zieliński, redaktor naczelny DCP.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań