Zobacz wszystkie

Aktualności

Buduj dom z pompą

Budujemy Dom, Dom Energooszczędny wtorek, 30 lipca 2013
Buduj dom z pompą

Ukazało się wydanie specjalne magazynu „Budujemy Dom” pt. „Dom energooszczędny z pompą ciepła”. Licząca ponad 90 stron monografia, wychodząc naprzeciw potrzebom Czytelników, w prosty i przystępny sposób przybliża wiedzę na temat sposobów ogrzewania domu.

 

Pismo prezentuje efektywne i ekologiczne rozwiązania, przeprowadza dogłębne analizy nowych technologii. Skupia się na omówieniu zalet pompy ciepła z punktu widzenia przeciętnego Kowalskiego, daje praktyczne rady, jaki system grzewczy wybrać, jak podnieść sprawność wytwarzania ciepła, jak zatrzymać je w budynku...

Zaprezentowane porady i opinie ekspertów pomogą znaleźć proste, tanie i skuteczne rozwiązania każdemu, kto buduje lub modernizuje dom.


Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie Ulubionego Kiosku: www.ulubionykiosk.pl.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań