Zobacz wszystkie

Aktualności

„Syntezatory. Poradnik dla każdego”

Estrada i Studio Plus piątek, 2 sierpnia 2013
„Syntezatory. Poradnik dla każdego”

Kolejne wydanie bookzinu „Estrada i Studio Plus”, zatytułowane „Syntezatory. Poradnik dla każdego”, poświęcone jest coraz bardziej popularnym wirtualnym syntezatorom. Prezentowane materiały stanowią kompilację artykułów z tej dziedziny, publikowanych w ostatnich latach przez brytyjski „Computer Music”.

Pismo, uwzględniając realia polskiego rynku, pokazuje praktyczne zastosowania i możliwości syntezatorów. Zawiera też przejrzyste przewodniki „krok po kroku”: od podstaw syntezy do zaawansowanych sposobów wykorzystania wirtualnych syntezatorów.

Na dołączonej do poradnika płycie DVD znalazły się prezentacje oraz oprogramowanie, z którego korzystano w trakcie przygotowania monografii.


Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie Ulubionego Kiosku: www.ulubionykiosk.pl.

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.