Zobacz wszystkie

Aktualności

Multimedialny Czas na Wnętrze w interakcji z Czytelnikami

Czas na Wnętrze poniedziałek, 28 lutego 2011
Multimedialny Czas na Wnętrze w interakcji z Czytelnikami

W najnowszym, marcowym numerze, magazyn Czas na Wnętrze przygotował niespodziankę dla Czytelników: wszystkie materiały zawarte dotychczas jedynie na płycie dołączanej do każdego numeru magazynu, można teraz znaleźć także na stronie internetowej www.e-dodatek.czasnawnetrze.pl.

Postanowiliśmy zwiększyć dostępność materiałów dodatkowych, nie rezygnując z dotychczasowego rozwiązania. Decyzję, czy nadal będziemy przygotowywać płytę, czy też zastąpimy ją prezentacją na stronie, pozostawiamy naszym Czytelnikom – mówi Zofia Malicka, p.o. redaktor naczelnej magazynu.

Do numeru dołączona jest specjalna ankieta, w której Czytelnicy mogą zdecydować, czy chcą nadal kupować magazyn z płytą, czy też skorzystać z bardziej uniwersalnej formy, jaką jest prezentacja na dedykowanej stronie. Każdy Czytelnik, który uzupełni ankietę i odeśle ją redakcji, otrzyma nagrodę w postaci dwumiesięcznej prenumeraty Czasu na Wnętrze.

Po podjęciu decyzji mieć (płytę w ręku), czy być (na stronie internetowej), czas na marcowy numer magazynu, a w nim pierwszy powiew wiosny! Dla tych, którzy stęsknili się za kolorami, dodatki w różnych odcieniach świeżej zieleni, a także meble i dekoracje inspirowane stylem pop-art. Ponadto, jak zawsze, reportaże z inspirujących wizyt w domach polskich i zagranicznych – tym razem w Wenecji i Moskwie.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań