Zobacz wszystkie

Aktualności

Wydawnictwo DMG Verlag dołączyło do światowej elity wydawców prestiżowego magazynu T3

MagazynT3.pl, T3 poniedziałek, 28 lutego 2011
Wydawnictwo DMG Verlag dołączyło do światowej elity wydawców prestiżowego magazynu T3

Polski wydawca, AVT Korporacja, składa serdeczne gratulacje kolegom z DMG Verlag z Austrii, z okazji wydania pierwszego numeru T3.

Austriackie T3, które zadebiutowało 2 lutego, jest 22 międzynarodową edycją tego popularnego shoppingowo-lifestylowego tytułu.

Pierwsze na świecie wydanie T3 ukazało się w październiku 1996 roku w Wielkiej Brytanii. W ciągu kolejnych 15 lat stało się najwiarygodniejszym źródłem informacji o nowych technologiach w 22 krajach, w których ukazuje się na licencji wydawnictwa Future.

Polska edycja zadebiutowała w październiku 2009 roku, z każdym wydaniem zdobywając coraz szerszą rzeszę fanów i umacniając pozycję lidera segmentu magazynów lifestylowych poświęconych technologiom przyszłości.

W najnowszym numerze magazynu redakcja T3 przygotowała dla Czytelników dwie niespodzianki Marcowo - kwietniowe wydanie ukazało się w wersji z dwiema okładkami i w promocyjnej cenie. Przez najbliższe dwa miesiące Magazyn T3, dostępny w najlepszych kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie Polski, można nabyć za jedyne 4,99 zł.

Z każdym kolejnym wydaniem, redakcja rozbudowuje także kontent specyficzny dla rynku krajowego. Trzeci tegoroczny numer, który ukaże się 18 kwietnia, będzie zawierał większość testów przygotowanych przez polską redakcję dla sprzętu popularnego na rodzimym rynku.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań