Zobacz wszystkie

Aktualności

APA i Elektronik patronami targów Automaticon

APA i Elektronik patronami targów Automaticon

Zgodnie z wieloletnią tradycją, miesięczniki Automatyka, Podzespoły, Aplikacje oraz Elektronik, objęły patronat medialny nad Targami Automaticon, które odbędą się w dniach 5 - 8 kwietnia w Warszawie.

Z tej okazji, w wydaniach marcowych obydwu magazynów, ukaże się specjalny dział Przewodnik po targach. Oprócz mapy imprezy z zaznaczonymi stoiskami firm, wykazu wystawców i przeglądu seminariów, w przewodniku znajdą sie także wypowiedzi przedstawicieli branży i organizatorów oraz wszelkie informacje niezbędne odwiedzającym do efektywnego spędzenia czasu na tej wystawie.

Ponadto, bieżąca relacja z targów będzie publikowana codziennie, w dniach trwania imprezy, na stronach www.elektronikaB2B.pl oraz www.automatykaB2B.pl

Targi AUTOMATICON® są od 16 lat największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. Targi dają Wystawcom doskonałą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań